Manşet Ürünler

Volkanik Su Mucizesi

Volkanik sular mineral açısından yeryüzündeki en zengin kaynaklardır. Volkanik kum, bazalt ve volkanik taş katmanlarının içerisinden geçen volkanik su, bu katmanlardan canlandırıcı maddeleri ve mineralleri alır. Bu canlandırıcı etkiye sahip mineral ile partiküller, saç derisi ve saç tellerini onararak canlandırır.

[clear]

VOlkanik

İçerisinde bulundurduğu selenyum ile saçları güçlendirici özelliği vardır. Volkanik sular içerisinde bulunan çinko sayesinde saçların güneşe ve rüzgara karşı korunmasını sağlarken şekillendirme işlemlerine karşı direncini arttırır. Bakır ise güzel, parlak saç renklerinin oluşmasındaki anahtar olan melanin oluşumuna destek verir. Böylece saç renkleri uzun ömürlü olur.

[clear]

Volkanik sunun mucizevi etkilerinden yararlanmak için tüm ürünlerinin içeriğinde volkanik su bulunduran Rica’nın ”Naturica” serisi, volkanik su dışında içerdiği doğal ceviz özlerinden oluşan Pro-Structure yapısı, İtalya’da yetişen bir tür kestaneden elde edilen Aq-Save maddesi, %80 oranında yağ asidi içeren Opuntia Ficus (dikenli armut) yağı ile saçlara beklentilerinizin üzerinde bir bakım ve koruma kalkanı sunar. Nutrica ürünleri içerisinde biberiye özü, buğday proteini, üzüm çekirdeği, sünger taşı, karadut, soya özü gibi birçok bitkisel ve doğal madde içerir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde saçınız ile ilgili şikayetlerinizi artık ortadan kaldırabilirsiniz.

[clear]

Rica 01ürünler[clear]

www.ricagroup.com

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

Kuafor Life

Yorum Ekle

Yorumu buraya gir