Genel Haberler Manşet

Kırmızı Halılardan Yazın En İyi 5 Kısa Saçı

Sıcak ve nemli yaz aylarında, kısa saçlar hem kolay kullanımı hem de sexy ve modern görünümüyle herkesi kucaklıyor. Bunun en güzel örneklerinden biri olarak, katmanlı görüntüsü ve dalgalı ayrımlarıyla, Tyra Banks’in saçlarını örnek gösterebiliriz. Ancak, kısa saç kararını vermekte bayanların bir hayli kafası karışık. Bu noktada kuaförlere büyük iş düşüyor.

Revlon Proffessional Yaratıcı Marka Elçisi Anne Veck bu konuyla ilgili şunları söylüyor; “Müşterimiz sandalyeye oturur ve saçlarını kısa kestirip kestirmek istemediğini sorduğumuzda, her zaman kuaförden büyük heyecan ve korku duyarlar. Müşterilerim heyecana kaplıyorsa ne olduğunu bilmeliyim. Çünkü yaratıcı bir şey çıkmasının yanında korkunun olmasını istemiyoruz. Çünkü biz herhangi bir üzgün müşteri istemiyoruz. Daha önceden bunu tartışarak karar vermeli bir hevesle değil de saçlarını kısa kestirme kararını net olarak almalılar. Bunun için anahtar kelimeler, müşteriyle iş birliği yapmak, eğitim ve ön çalışma yapmak. Randevu öncesinde, onların saç modeli için düşünmek biraz zamanınızı alabilir. Onların yüz şekli ve yaşam tarzını düşünerek bir kısa saç modeli size büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Bu yüzden Pinterest gibi internet sayfalarından yararlanıp, onlara uygun saç modellerini gösterebilir, ya da düşündükleri kısa saç kesimlerinin farklı kullanımlarını gösterebilirsiniz.”

Bu yaz kırmızı halılarda gördüğümüz en iyi 5 farklı kısa saç modelini sizler için seçtik;  [clear] kısa saç 1 kısa saç 2 kısa saç 3 kısa saç 4 kısa saç5

Yazar Hakkında

Kuafor Life

Yorum Ekle

Yorumu buraya gir