Genel Manşet Moda & Sanat

Doğallığın Modasını Tony Ödüllerine Taşıyoruz

Tony Ödülleri geçtiğimiz akşam New York`taki Beacon Theatre`da sahiplerine kavuştu. Birçok dalda verilen ödüllerde”Hamilton” müzikali, toplam 11 ödülle geceye damgasını vurdu. Ödüller kadar kırmızı halı da bir o kadar renkli ve gösterişliydi.

Flaşlar altında kırmızı halıda yürümek her sanatçı için ödül almak kadar heyecan vericidir. Ünlüler, kırmızı halının en iyisi olmak için adeta gizli bir rekabet içerisine girerler. Peki kırmızı halıda neler göze çarptı merak ediyor musunuz?

Kırmızı halıda nadir görülen abartıdan uzaklık, baştan aşağı Tony ödül törenini sarmış durumda. Saç, makyaj ve kıyafet kombinin sadeliğe dayandığı törende, at kuyruğu şeklinde toplanmış saçlar ön plana çıkıyor. 2016 yaz trendleri arasında yer alan yarım topuz şıklığı, törende birçok ünlünün favorisi oldu. Hafif dalgalı yada düz fönlü saçların yarım toplanarak kıyafetler ile kombin yapılması, doğal şıklığı sembolize ediyor. Kısa saçların, yataktan kalmış görüntüsü seksilik katarken uzun saçların dağınık topuzu, bu görüntüye ihtişam katıyor.

Nude tonu makyaj modeli ile yine sadeliğe kaçan ünlüler dudaklarında, pembe ve kırmızı renklerine ağırlık veriyor. Kahverengi ve siyahın vurgu yaptığı göz makyajında, bu yıl, eyelinerdan uzak neon tonu renkli farlar moda olurken törende, eyeliner kullanmayan ünlüye rastlayamadık diyebiliriz.

Eğlencenin en üst seviyede olduğu Tony Ödül Töreni, sahne şovları ile gece boyunca tüm ihtişamını korudu.

Yazar Hakkında

Kuafor Life

Yorum Ekle

Click here to post a comment