Buradasınız: Home » Genel » Müşteri Memnuniyetinde Uzmanlığınızı Kanıtlayın!

Müşteri Memnuniyetinde Uzmanlığınızı Kanıtlayın!

Müşteri Memnuniyetinde Uzmanlığınızı Kanıtlayın!

Müşterileriniz, kesim ve renklendirme sonrası saçını kolay bir şekilde kullanabiliyor mu? Peki siz müşterinizi bu konuda bilgilendiriyor musunuz?

Kadınlar, kuaförlerinden müthiş bir görüntü ile gülümseyerek ayrılırlar ve mutlu olurlar. Ancak önemli olan o saçı sizin dokunuşlarınız olmadan şekillendirebiliyor olması. Kuaförler için müşterinin devamlılığını sağlamak, en temel kuralları arasında yer alır. Müşterinin saçlarıyla ilgilenmek, memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için onları bilgilendirmek ile yönlendirmek gerekir. Profesyonel styling ürünleri ve bu ürünleri nasıl kullanması gerektiği konusunda bilgi verilmelidir.. Birbirinden farklı saç tiplerine uygun ürünlerin mevcut olmasına rağmen kadınlar bu ürünleri bir uzman tarafından öğrenmesi ve uygulaması size duyacağı güveni sağlamlaştırır. Kısa, uzun, dalgalı, kıvırcık, ince telli, kalın telli birçok saç tipi mevcuttur. Fakat düz saça sahip müşteriye kıvırcıklar için üretilen bir ürünün tavsiyesi size duyulan güveni sarsacaktır.

Kadınların, saçının sürdürülebilir bir şekilde evde de istediği gibi şekillendirip kullanması, kuaförüne olan güvenini arttırır dolayısıyla sadakati de artmış olur.

uzman2

Uzun ve kalın telli saçlar için sönüklüğünü önlemek için styling ürünleri tavsiye edilir.

uzman1

Kısa saçların dalgasını korumak için kıvırcık saçlara özel üretilen saç kremleri tavsiye edilir.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top