Buradasınız: Home » Genel » Genç Model Anna Ewers İle Sezonun En Trendleri

Genç Model Anna Ewers İle Sezonun En Trendleri

Genç Model Anna Ewers İle Sezonun En Trendleri

Almanya’nın Yeni Umudu Anna Ewers, Tarzı İle Modanın Gündeminde

Modelliğe annesinin menajeri ile tanışarak başlayan Alman asıllı Anna Ewers, modelliğin yanı sıra günlük tarzı ile en çok konuşulan mankenler arasında yerini alıyor. Ewers’ın sadelikten yana olduğunu, 2016 İlkbahar-Yaz defilesine, bir jean pantalon, loafer, iyi bir tişört ve her zaman kullandığı deri ceketi ile gelmesinden anlıyoruz.

Sade fakat Özgün diyebileceğimiz bir tarza sahip olan güzel mankenin stil ikonu, Jane Birkin olurken Kate Moss’un kıyafetlerine aşık olduğunu dile getiriyor. Günlük kombinin de Vintage parçalar bulundurmaya özen gösteren Ewers, uzun salaş elbise, bol pantolon ve bol kesim tişörtleri tercih ediyor.

Özel geceler de ve davetler de ise genelde siyahlar içinde karşılaştığımız Model, son zamanlarda kahve rengi ve kırmızının ağırlığını gece boyunca sergiliyor. Soft renklerin kadını olmasına rağmen ceket ve gömlekler de canlı, neon renklerle karşılaşıyoruz.

Günlük yaşantısında düz platform ayakkabıları tercih eden güzel model, en çok sandalet ve spor ayakkabı ile görünmeyi seviyor. Modayı takip ettiği kadar güzelliğine de önem veren güzel, günlük rutininde sabah uyanır uyanmaz duş almak ve iyi bir nemlendirici sürmek olduğunu anlatıyor. Günlük yaşantıda makyaj yapmadığını sadece bir rimel ve parfüm ile mutlu olduğunu söylüyor.

Kendine özgü bir stile sahip olan 1993 doğumlu Ewers’ı en son , Mango markasının yeni yüzü olarak ekranlarda görüyoruz. Mango’nun İlkbahar- Yaz kampanyası için Josh Olins’in objektifi karşısına geçen Anna Ewers, güçlü ve güzel kadınların bir araya gelmesi ve kendisininde bu kadınlar içerisinde olduğu için gurur duyduğunu dile getiriyor.

 

 

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top