Buradasınız: Home » Genel » Bu Sezon da Kadınlar Mücevherlerden Vazgeçmiyor

Bu Sezon da Kadınlar Mücevherlerden Vazgeçmiyor

Bu Sezon da Kadınlar Mücevherlerden Vazgeçmiyor

Bu yazın modası Chamrs Company mücevherleri

Chamrs Company, kurucusu ve tasarımcısı Begüm Yalçın gibi genç ve güçlü bir mücevher markası. İlhamını sanat ve modadan alan tasarımcı yalın koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Moda tasarım eğitimini italya’da tamamlayan Begüm, mücevher tasarımına duyduğu tutkunun moda tasarımının önüne geçtiğini fark etti. Çünkü Begüm’e göre bir kişinin stilini tamamlayan şey küçük dokunuşlar.

Kadınlar, pırlanta, safir, yakut ve zümrüt gibi değerli taşların altının incelikli bir işçilikle beslendiği, sadelik ve gösterişin harmanlandığı mücevherlerden vazgeçemiyor. Modanın kalbini tutan tasarımları ile dünya çapında tanınan begüm, Türkiye pazarında tüm kadınlara hitap ediyor.

Sezonun trend takıları arasında kalın metal bileklikler, ince künyeler, eklem  yüzükleri, göğüse doğru inen uzun kolyeler ve bunları yıldızlı kolyeler ile kombin edilmesi yer alıyor. Üst üste takılan takıların trend olduğu dönemde en çok ilgiyi, nazar boncuklu ve yıldızlı kolyeler alıyor. Altın ve bronz renklerinin ağırlıkta olması bir kadının vücudunu ne kadar gösterişli ve kaliteli olduğu gösteriyor. Kolye inceliğinde kullanılan saç aksesuarları da trendler arasında yerini alıyor. Festivallerde, özel davetlerde ve günlük yaşantıda kısacası yaşantınızın her alanında kullanabileceğiniz aksesuarlar sizi bekliyor.

Kadınların şıklık yarışına girdiği mücevherlerde en önemlisi, kadının gösterişli olmasıdır. Bunu kelimenin tek anlamı ile canlandıran Chamrs Company, ünlüler ve bir çok tasarımcılar tarafından tercih ediliyor.

Günlük hayatta da kullanılabilen mücevherler, günümüzün modern kadınına hitap ediyor. Bugün, kadınların ruhunu şu şekilde açıklayabiliriz: “Mücevherlerin her bir parçası ince bir zevk ile teninizde hafif bir dokunuş bırakacak, taktığınız anda size kendinizi farklı hissettirecek.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top