Buradasınız: Home » Etkinlikler » Kuaförlüğün Dünya Kupası OMC 2017’ye Sayılı Günler Kaldı

Kuaförlüğün Dünya Kupası OMC 2017’ye Sayılı Günler Kaldı

Kuaförlüğün Dünya Kupası OMC 2017’ye Sayılı Günler Kaldı

Dünyanın en saygın uluslararası saç ve güzellik yarışması OMC Hairworld 2017 ödülleri Paris’te sahiplerini buluyor.

17-18 Eylül tarihlerinde Beauté Sélection by  MCB organizasyonu tarafından gerçekleşecek olan ödül töreninde, 5 kıtadan kuaförler, rakipleri arasında Dünya Şampiyonu olabilmek için saç, estetik ve tırnak gibi 3 ayrı kategoride  tüm hünerlerini sergileyecekler. Organizasyon, OMC Genel Kurulu’ndan Gordon Miller’ın “Sosyal Güzellik” açılış konuşmasıyla başlayacak. Yarışmanın yanı sıra birbirinden renkli etkinlikler kuaför ziyaretçilerini Fransa’da bekliyor olacak. Bu yıl final seremonisinde sahne alacak inanılmaz ikili Edward Darley & Mark Hayes muhteşem bir saç şovu gerçekleştirecek.

Dünyadaki en büyük profesyonel saç örgütü kuruluşu olan OMC, 50’den fazla üye ülke ve dünya genelinde 2 milyondan fazla bireysel katılımcısıyla her sene bu küresel ölçekteki yarışmayı düzenliyor.

OMC Dünya Başkanı Salvatore Fodera; Kuaförlük ve güzellik endüstrisinin 1946’da uluslararası yarışmalara başlamasından bu yana uzun bir yol kat ettiklerini, bu yılki etkinliğin her zamankinden daha etkili ve yüksek standartlarda olacağının müjdesini verdi. Kuaförlük sektörünün çok özel olduğunu, her kuaförün mesleğini sevdiğini söyleyen Fodera; “Her kuaföre standartlarını iyileştirmesini öneriyorum, eğer yapılacak bir değişiklik varsa, en iyi değişiklik daha iyi olmaktır.” Diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top