Buradasınız: Home » Genel » Game of Thrones Dizi’si Saçlara İlham Kaynağı Oluyor

Game of Thrones Dizi’si Saçlara İlham Kaynağı Oluyor

Game of Thrones Dizi’si Saçlara İlham Kaynağı Oluyor

Tüm dünyada en çok izlenen dizilerin başında gelen ve memleket meselesi gibi her bölümü heyecanla beklenip, izlendikten sonra yorumlanan Game of Thrones, dizide oynayan kadın oyuncuların muhteşem saçları ile de takipçilerini hayran bırakıyor.

7.sezonun son bölümü dün sabaha karşı yayınlanan dizi, güçlü ve güzel kadınların gövde gösterisini de ekranlara taşıyor. Bu büyük bütçeli dizinin sanat ekibi de tüm ayrıntıları en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, buna kadın oyuncuların saçları da dahil. İşte sizin için derlediğimiz Game of Thrones’un en etkileyici saçları.

1-Cersei Lannister

Dizinin Aliye Rona’sı, kötü ve karakteri tahtın sahibi Cersei Lannister, şimdilerde modern kısa saçlarıyla dizide boy gösterse de önceki 6 sezonda kocaman örgüler ve yüzünü çevreleyen bukleli uzun küllü sarı saçlarıyla dizide arz-ı endam ediyor.

2-Daenerys Targaryen

Nam-ı Diğer Khaleesi, hatta ejderhaların annesi ve saç kraliçesi de diyebiliriz onun için. Beyaza yakın sarı saçları ve muhteşem örgülü uzun saçlarıyla, kuaförünün adresini isteyebileceğimiz her bölümde farklı örgü modelleriyle karşımıza çıkıyor.

3-Sansa Stark

Dizide en çok düğüne katılan ve mutlu evliliklerle yapmasa dahi Tyrion Lannester ve Ramsey’in gelini olan Sansa, bu düğünlerdeki saç modelleriyle bir çok kişiye örnek oldu. Tyrion Lannester ile düğününde çok abartılı küçük incilerle süslenmiş ve altın ipliklerle örülmüş saçlarla karşımıza çıkmıştı. Televizyon tarihinin en güzel ve doğal kızıl saçlarına sahip Sophie Turner, Kış Tepesi’nde son sezonda daha sade saçlarla boy gösteriyor.

4-Melisandre

Kızıl rahibe olarak da bilinen Melisandre karakteri, beyaz tenin kırmızı saçlarla nasıl yakıştığının vücut bulmuş hali, öyle ki saç boyası numarasını kuaföründen öğrenmeyi heyecanla bekliyoruz.

5-Margaery Tyrell

Dizinin bir diğer süslü prensesi ve 6.sezonda diziye veda eden Margaery, düğün günündeki burgulu kabarık saçlarıyla adından söz ettirmişti.

6-Missandei

Khaleesi’nin sağ kolu Missandei doğal kıvırcık gür saçlarını başını saran tek bir örgü ile süslüyor. Doğallığı hayran kitlesini arttırıyor.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top