Buradasınız: Home » Etkinlikler » Farouk Cancun 2017: Çarpıcı Fantezi Saçlar

Farouk Cancun 2017: Çarpıcı Fantezi Saçlar

Farouk Cancun 2017: Çarpıcı Fantezi Saçlar

Yıldızlarla dolu bir World of Color Show ile başlayan konferans, efsanevi isim Farouk Shami’nin konuşmasıyla devam etti. Shami, Harvey Kasırgası’ndan güney kuaför endüstrisinin ve markalarının yıkıcı etkiler yaşadığını belirtti.

Kutlamalar, markanın yer aldığı Houston’da yaşanan Harvey Kasırgası yüzünden, bu yıl Farouk ailesi için çok farklıydı. Farouk Shami, olağanüstü bir adam olarak, trajedi kafasına atıfta bulundu ve kayıp hissi yaşayan tüm endüstriyle empati kurduğu bir video paylaştı. Şirketin Facebook sayfasında yayınlanan bu videoda Shami, Teksas ve Louisiana’nın kuaförlerine hitap ederek, yıkımı onarmaları gerektiğini ve birbirlerine yardım etmeleri gerektiğini söylüyor.

CHI & Biosilk’in yapımcısı olan Farouk Systems’in Başkanı Farouk Shami, bu felaketin olumlu tarafına bakıyorum dedi. Teksas kuaförlerine, Louisiana kuaförlerine seslenerek, “lütfen harap olan her salonu kontrol edin. Salonlara gitmek, kuaförlere gitmek ve birlikte ayağa kalkmak, birlikte çalışmak için 5 milyon dolarlık ürün bağışlıyorum” dedi.

142 ülkeden 5.000’den fazla güzellik uzmanının ve küresel sanatçının katıldığı galada, bu yıl Farouk Systems, Renkler ve Erkekler üzerine odaklanan iki yeni heyecanlı gösteri sergiledi ve prestijli marka elçileri ile tanıştı. Farouk’un “Dünya Renk Gösterisi” en renkli saç trendlerini gözler önüne serdi erkekler koleksiyonunda ise son trend ve kesim tekniklerini gösteren ünlü erkek berberleri sahne aldı. Ünlü Hip Hop Şarkıcısı Nely’de gecede şarkı söyledi.

 

 

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top