Buradasınız: Home » Genel » 69.Emmy Ödüllerinde Kırmızı Halı Şıklığı

69.Emmy Ödüllerinde Kırmızı Halı Şıklığı

69.Emmy Ödüllerinde Kırmızı Halı Şıklığı

Amerikan televizyon yapımlarına verilen Emmy Ödülleri geçtiğimiz gece 69.kez sahiplerini buldu.

2017 Emmy Ödülleri’nde kazananlar belli olurken, geceye en iyi dizi seçilen ve en çok ödül kazanan “The Handmaid’s Tale” yapımı ve ‘Big Little Lies’ın başrol oyuncusu Nicole Kidman damgayı vurdu. Güzel oyuncu ödül törenine, kırmızı halıya yakışır, Calvin Klein marka belden oturtmalı tek parça kırmızı bir elbiseyle katıldı. Kendisiyle özdeşleşen sarı saçlarını omuzlarında biten dalgalı iki tutam ve şık bir topuzla süsleyen Nicole Kidman gecenin en zarif hanımlarından biriydi.

Gecenin en gösterişli isimlerinden biri de 80’li yıllardan fırlamış görüntüsüyle Jessica Biel’di. Parlak kumaştan seçtiği, derin yırtmaçlı ve dekolteli elbisesiyle göz kamaştıran Biel, ön tarafı kabartılmış saçları, ve tek yanın saldığı at kuyruğu ile zaman makinesiyle dünyamıza 80’lerden gelmiş gibiydi.

Ünlü oyuncu Shaliene Woodley ise açtırdığı sarı saçlarıyla imajını yenileyenlerden. Oyuncuyu ilk bakışta tanıyamadık. Ralph Lauren ve Alexi Bittar imzalı zümrüt renkli, derin göğüs dekolteli kıyafetini ince bir gold bileklikle tamamlamış.

69.Emmy Ödülleri’ne katılan birbirinden şık ünlü ismin kırmızı halıdaki looklarını sizler için derledik.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top