Buradasınız: Home » Genel » 2018’in Saç Trendleri

2018’in Saç Trendleri

2018’in Saç Trendleri

Yeni sezonla beraber saç şekillerinizi değiştirebilir ya da ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.

Yeni yıla girmemize sayılı günler kaldı, 2018’e girmeden önce yeni fikirleri önemsemelisiniz; Özelliklede saçlarınızla ilgili olanları. Yeni sezonla beraber saç şekillerinizi değiştirebilir ya da ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Klasik stiller kesinlikle sizi monoton gösterecektir. İşte bu yüzden biz de sizler için 2018’in en yeni saç modelleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Yeni sezonda saçlarda yeni fikirler olsa da klasik tarzlara ufak dokunuşlarla da modern görünümler sağlanmış. Aşağıda derlemiş olduğumuz saç modelleri de genellikle defilelerdeki ortaya çıkan görünümlerden hazırladık. Doğal olarak da bu stiller önümüzdeki zamanın modası oluyor. İşte o öneriler…

1-Doğal Uzun Saç Modelleri

Saçlarınızı bu şekilde kestirdikten sonra rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Doğal görünümler her zaman bir adım öndedir. Birazcık da uzun bir görünüm etkiyi 2 kat arttıracaktır.

2-Şık, Islak Görünümlü Saç Stilleri

Düz saçları arkaya doğru yatırarak onlara hafif ıslakmış havası vermek harika bir stildir. Bu trend yükselişini hızlı bir şekilde sürdürüyor. Özellikle davetlerde, düğünlerde, akşam yemeğinde kullanılabilir.

3-Canlı Renklerle Saç Modelleri 2018

Bütün gözleri üzerinize çekmek için parlak renkleri saç modelinizle beraber kullanabilirsiniz. Sarıdan elektrikli mora, canlı pembe en çok tercih edilecek renklerdir.

4-Rahat, Serbest Bukleli Saçlar

Kış için harika bir seçim olabilir. Hafi dağınık görüntüsü, düzensiz bukleleri sizi çok seksi gösterecektir. Bu şekildeki görünümler bayanları daha çekici kılmaktadır.

5-Süper Kısa Bob Saç Modeli Trendi

2018 yılının moda parçalarını tanıtırken pistlerde sıklıkla gördüğümüz kısa saç trendi. Gençler için güzel bir kısa saç modeli diyebiliriz. Size bu stil tarz üstüne tarz katacaktır.

6-Yoğun Sıkı Örgülü Saç Tarzları

Seviyenizi yükseltecek örgülü stiller deneyin. Çünkü sıkı ufak örgülü saç modelleri bu sezon çok popüler. Ayrıca daha sportif örgülü saçlarda yükselişini sürdürüyor.

7-Saç Bantlı Saç Modelleri

Özellikle sonbahar ve kış dönemleri aksesuar kullanmak çok önemlidir. Retro bir görünüm içinde denenebilecek bir tarzdır. Saç bantları edinerek stilinizi tamamlayın.

8-Kase Kesimli Saç Modelleri

90’lı yılların modeli geri döndü gerçekten kısa saçlara yeni, soluk getiren bu öneri düzgün yüz yapısında çok hoş duruyor.

9-Grunge Tarzı Saç Modelleri

Hafif ıslak, hafif isyankar ve gösterişli tarzın adıdır. Özellikle genç bayanlar için güzel bir fikir diyebiliriz.

10-Yandan Ayrık Saç Stilleri

Yüzünüzü yumuşak göstermek için yandan ayrık saç modellerini deneyebilirsiniz. Bir bayanın yüzüne çok yakışan bu öneriyi defilelerde çok sık gördük.

11-Yeni Nesil At Kuyruğu

Boyun kısmının alt noktasına doğru uzatılmış fikirler yeni nesil at kuyruğu olarak adlandırılıyor. Sizleri romantik ve yenilenmiş gösterecektir.

12-Kıvırcık Doğal Görünümler

2018 ile beraber doğal kıvırcık görünümler daha öne çıktı. Kıvırcık saç kullanmak için yapay sıradan görünümlerin yerine daha göze hitap eden saç tipiniz böyleymiş gibi görünümler alacak.

KAYNAK: www.kombinkadin.com

Haber Linki:  http://kombinkadin.com/2018-sonbahar-kis-bayan-sac-modelleri/

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top