Buradasınız: Home » Etkinlikler » Hedef; Başarılı Kuaför Güçlü Sektör

Hedef; Başarılı Kuaför Güçlü Sektör

Hedef; Başarılı Kuaför Güçlü Sektör

Nebioğlu Kozmetik; Farmavita kullanan kuaför salonlarına 04-07 Aralık 2017 tarihlerinde Bolu’da bir eğitim gerçekleştiriyor.

Nebioğlu Kozmetik, Farmavita kullanan kuaför salonlarının saça ve ürüne olan hakimiyetlerini arttırmak adına 04-07 Aralık tarihleri arasında, Bolu Büyük Abant Otel’de bir eğitim programı gerçekleştirecek. Bu organizasyonda Nebioğlu Kozmetik, kuaförlerin değişen ve gelişen kozmetik dünyasını yakından takip etmeleri ve özel tekniklerden haberdar olmalarını amaçladıklarını dile getiriyor. Sahnede sadece mesleki bilgilerle değil, kültürel açıdan doyuma ulaşmanın ve motivasyonun önemini bilen Nebioğlu Kozmetik, mekan ve eğitim programı seçiminde Türk Kuaförleri’ne yakışır bir eğitim organizasyonu hazırladıklarını belirtiyorlar.

Profesyonel eğitim partneri olarak Bordo Kozmetik ve Danışmanlığı seçen Nebioğlu Kozmetik’in bu dört günlük eğitim kampında dopdolu bir içerik sizleri bekliyor. İletişim Eğitimi, renklendirme, kimya ve anatomi konularında Hakan Çuhadar ve Erman Köroğlu, makyaj eğitimi Songül Toğru, Kesim eğitimini ise İsmet Serdaroğlu verecek. Ayrıca Hakan Çuhadar, motivasyon aktiviteleri ile günümüz koşullarında işletmenin sağlam adımlarla yoluna devam edebilmesi ve büyüyebilmesi adına örnekleri katılımcılarla paylaşacak. Nebioğlu kozmetik bu eğitim organizasyonuyla başarılı kuaförler ve güçlü bir sektör için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiriyor.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top