Etkinlikler Manşet

Adana’daki Fuara Saç Şovu Damga Vurdu

Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından hazırlanan EV’leniyoruz 2017 fuarında Adana Kuaförler ve Manikürcüler Odası saç ve makyaj sunumları ile büyüledi.

7.500 metrekarelik alanda 78 firmanın katılımı ile açılan TÜYAP Adana 2.EV’leniyoruz Fuarı ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Birbirinden güzel etkinliklere sahne olan fuar, evlenecek ve evini yenileyecekleri 14-17 Aralık 2017 tarihlerinde 4 gün boyunca ağırladı. Fuarın kapanış gününde sahne alan Adana Kuaförler ve Manikürcüler Odası Şov Takımı tüm hünerlerini sergiledi. Adana’ya program ya da defile için gelen ünlü isimlerin de saçlarını yapan Taner Güneri  fuarda saç şovu ile izleyicilerden tam not almayı başardı.

20 yılı aşkın süre ile Çukurova’da kuaförlük mesleğini sürdüren Adana’nın önde gelen kuaförlerinden olan Salon İnci Ahmet Yüzgeçcioğlu’da yaptığı ilginç sahne saç modeli ile katılımcılardan büyük ilgi gördü. Yüzgeçcioğlu yaptığı çalışmanın bu kadar ilgi görmesinin kendisini çok mutlu ettiğini belirtti. Sahneye çıkan kuaförlerin sponsoru olan Kaaral markası Baco ürünüyle şov takımın tişörtlerinin de sponsoru olmuş. Kaaral’ın Adana Bayii olan Güneş Kozmetik fuara katılarak Kaaral ürünlerinden Baco’yu misafirlere tanıtma fırsatı buldu.

Yazar Hakkında

Kuafor Life

Yorum Ekle

Click here to post a comment