Buradasınız: Home » Manşet » Altın Küre’ye Saç Aksesuarları Damga Vurdu

Altın Küre’ye Saç Aksesuarları Damga Vurdu

Altın Küre’ye Saç Aksesuarları Damga Vurdu

Oscar’ın habercisi olan Altın Küre ödülleri bu yıl kırmızı halıda  protesto amaçlı baştan aşağıya simsiyah giyinen oyuncularla bir ilk yaşandı.

Ünlü oyuncular siyah kıyafetlerinden çok saçlarındaki farklı tasarımlar ve birbirinden şık saç aksesuarlarıyla kırmızı halıda birbirleriyle güzelliklerini yarıştırdılar.

Katherine Langford

“13 Reasons Why” dizisinin oyuncusu Langford, yana tarattığı dalgalı saçları, arka tarafta kullandığı yıldız şeklindeki ışıltılı tokalarla süsletmiş.

Jessica Biel

Klasik dağınık bir at kuyruğu stilini kıyafetiyle uyduran güzel oyuncu romantik bir hava yaratmış. Jessica Biel’in saç aksesuarı ise siyah bir kurdeleyle süslediği cool at kuyruğu.

Sadie Sink

Stranger Things dizisinin genç yıldızı Sadie Sink, ortadan ayırdığı saçlarını, at kuyruğu ile tamamlamış. Tam yaşına uygun bir stil yakalayan Sink, kadife fiyonk şeklindeki tokasıyla şirin bir görüntüye kavuşmuş.

Christina Hendricks

Ünlü oyuncuda tıpkı Sadie Sink gibi dağınık topuzunu siyah kadife bir kurdeleyle hareketlendiren isimler arasında.

Saoirse Ronan

Ronan, ilk bakışta kısacık saçlarıyla sizi yanıltabilir. Kameralar saçının arkasına yoğunlaştığında ise metalik kurdeleyle yapılmış, kıyafet ve makyajıyla uyumlu fütüristik bir topuz karşılıyor bizi.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top