Buradasınız: Home » Etkinlikler » Joico Güzellik Haftası: Destination Education 2018

Joico Güzellik Haftası: Destination Education 2018

Joico Güzellik Haftası: Destination Education 2018

Ünlü kozmetik firması Joico “Global Hedef Eğitimi” dünyanın dört bir yanından 1000’in üzerinde kuaförü bir araya getirdi.

Joico, markası sevinç kavramını saçlarla birleştiren bir konsept oluşturdu ve şirketin tarihinde ilk defa kuaförlerin Punta Cana’da düzenlenen 7 günlük bir konferansa katılabildikleri küresel bir seminer gerçekleştirdi. Dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce kuaför ile bağlantı kurarken, sosyal medyadaki en son eğilimler, saç sanatsallığı, rekabet gücü ve salon eğitimi, hepsi Hair Joi’de yaşandı.

Global Hedef Eğitimi, 13-20 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleşti ve herkesin katılmak istediği bir olaydı. Kanıt satışlarda çünkü kayıtlar kapanmadan önce biletler tükenmişti. Bu evrensel organizasyona, ABD, Kanada, Belçika, Avustralya ve Yeni Zelanda, Norveç, İsveç, İngiltere, Almanya, Japonya, Brezilya, Kosta Rika ve diğer ülkelerden 28 ülkeyi temsilen 1000’in üzerinde katılımcıyla gerçekleşti.

Dominik Cumhuriyeti’nin Punta Cana kıyılarında, dünyanın dört bir yanından gelen birinci sınıf yetenekler sahne aldı. Bu listenin başındakiler ise ünlü saç simgelerinden Vivienne Mackinder ve pazardaki ünlü eğitmenlerden biri olan Richard Mannah’tı. Mannah katılımcılara başarılı bir profesyonel olmanın yanı sıra nasıl her yönüyle sağlıklı bir kişi olmayı anlattı.

Ana sahnede ise Lumi Shine, Vero K-Pak renk ve sıcak renk yoğunluğunu, yeni teknikleri, formüllerle ve drama öncesi ve sonrası ile hayata geçirdi. Etkinlikte David Murray, Ryan Nicoletti, Ricardo Santiago’da yer aldı. Seyirciler Amber O’Hara ile gerçekleştirilen gerçek bir balyaj çalışmasına sahne de şahit oldular. Balyaj çalışmasının her ayrıntısını inceleme fırsatı buldular.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top