Buradasınız: Home » Haberler » Recep Özdilek: “Biz Önce Kuaförlerin Sağlığını Düşünüyoruz”

Recep Özdilek: “Biz Önce Kuaförlerin Sağlığını Düşünüyoruz”

Recep Özdilek: “Biz Önce Kuaförlerin Sağlığını Düşünüyoruz”

Cosmopex Kozmetik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Recep Özdilek, Kaaral Markası ile özellikle, alerjik bünyeye sahip, astımı olan kişilerin ve hamilelerin gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri sağlık dostu ürünleri kuaför meslektaşlarımızla tanıştırdık diyor.

Kaaral, Ecocert sertifikasına sahip, klinik çalışmaları Ferrara Üniversitesi tarafından yapılmış, amonyak içermeyen organik saç boyası ve bakım serisinden tutun, Nano pigment teknolojisi ile üretilen renklendirme ve bakım sistemine kadar pek çok özelliği bir arada bulunduran bakım serisi ve şampuanları kuaförlerin hizmetine sunuyor. Özellikle, alerjik bünyeye sahip kişilerin ve hamilelerin gönül rahatlığı ile kullandıkları, gluten içermeyen Maraes boyaları müşteriler tarafından çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Cosmopex Kozmetik A.Ş. / Yönetim Kurulu Üyesi Recep Özdilek, Kaaral ürünlerini, ürünlerinin içeriğini ve Cosmopex markasının misyon ve hedeflerini KL Kuaför Life’a anlattı. Bu özel röportajı Şubat- Mart sayımızda okuyabilirsiniz. KL Kuaför Life’a abone olmayı unutmayın.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top