Buradasınız: Home » Haberler » KL Kuaför Life Şubat-Mart Sayısı Sizlerle

KL Kuaför Life Şubat-Mart Sayısı Sizlerle

KL Kuaför Life Şubat-Mart Sayısı Sizlerle

Siz değerli okurlarımız için yine kuaför dünyasının nabzını tutarak, yine dopdolu bir dergi hazırladık.

Peki bu ayki sayımızda siz değerli okuyucularımızı neler bekliyor gelin beraber göz atalım.

Kuaförlüğün Mektepleri:

Diplomalı bir kuaför olmak veya çocuğunuzun profesyonel olarak bu güzel mesleği yapmasını istiyorsanız neler yapmalısınız biliyor musunuz?

Bir Başarı Hikayesi “İpar Kozmetik”

Her geçen gün atılımlarına bir yenisini ekleyen İpar Kozmetik’in yeni eğitim merkezi İpar Akademi’yi Cem İpar, Sevcan İpar, Hasan Akan ve Mali Erdoğan’a sorduk.

Özel Röportajlar:  Kuaförler Platformu’nun kurucularından Onur Alkoç ile sektöre ve gelecek çalışmalarına dair çok özel bir röportaj.

Türk Kuaförlük Sanatının Eğitim Mimarlarından ve duayen isim Ahmet Erkan, kuaförlük mesleği için mihenk taşlarından biri olan “Modern Kuaförlük Sanatı” isimli kitabın yazımında ve sonrasında yaşadıklarını anlatıyor.

Oda Seçimlerinden görmedikleriniz duymadıklarınız; hiçbir yerde bulamayacağınız özel röportajlar ve fotoğraflar.

67 Sayfa Saç Modelleri: Kuaför dostlarımıza ilham kaynağı olacak, usta saç tasarımcılarının, makyaj sanatçılarının birbirinden etkileyici modelleri.

Yeni saç trendlerini, moda akımlarını, etkinlik haberlerini, Instagram’dan sizlerden gelen saç ve makyajlarını ve editörlerimizin seçtiği kozmetik ürünleri ve daha fazlasını yine bu sayımızda bulabilirsiniz.

KL Kuaför Life’a Abone Olmayı Unutmayın!

(0542) 627 20 06

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top