Buradasınız: Home » Haberler » Morfose Cosmetics’ten Avrupa Çıkarması

Morfose Cosmetics’ten Avrupa Çıkarması

Morfose Cosmetics’ten Avrupa Çıkarması

Türkiye’nin önde gelen kozmetik firmalarından Morfose, küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Her yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen, dünyanın en büyük kozmetik ve güzellik fuarlarından biri olan Cosmoprof, bu yıl da sektörün en büyük firmalarına ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin önde gelen kozmetik firmalarından biri olan Morfose Cosmetics de fuara katılım göstererek, küresel bir firma olma yolundaki hedefleri doğrultusunda önemli bir adım atmış oldu.

Morfose Cosmetics’ standında, Türkiye’nin en değerli eğitmenlerinden Muhittin Yuşan ve Arca Acar ile birlikte Morfose Cosmetics teknik ekibi, yaptıkları şovlar ile katılımcıların yoğun ilgisini çekti. Fuarda, Muhittin Yuşan yaptığı birbirinden etkileyici, renkli topuzlar ile Arca Acar da bu senenin trend saç kesimleri ile izleyenleri adeta büyülediler.

Morfose Cosmetics’in Pazarlama Direktörü Metin Mutlu yaptığı açıklamada, “Yurtdışında birçok farklı ülkede ürünlerimiz yoğun ilgi görüyor. Ancak ana hedefimiz yurtdışında birçok pazarda Morfose markasını en tepeye taşımak. Bu doğrultuda yurtdışı organizasyonlarımıza, fuar katılımlarına çok önem veriyoruz. Bu sene öncelikle Almanya’da Düseldorf Tophair fuarını çok başarılı bir şekilde geçirdik ve sonrasında İtalya Cosmoprof’ta bu başarımızı katladık diyebilirim. Profesyonel kuaförlerin ve dağıtıcıların yoğun ilgisi, ileriye umutla bakmamızı ve küresel bir marka olma yolunda şevkle çalışmaya devam etmemizi sağladı.” dedi.

Fuarlar haricinde yaptıkları tanıtım ve marka çalışmalarına da değinen Metin Mutlu, Avrupa ve Amerika menşeili firmalar ile rekabet etmek için reklam filmleri ve imaj çalışmalarına da büyük önem verdiklerini ve yatırımlarını bu doğrultuda yaptıklarından bahsetti.

Morfose Cosmetics’in ilk olarak Avrupa’da katılım gösterdikleri fuarlarda izleyici ile buluşturdukları bu yılki imaj filmleri ise “Metropolis”. Filmin mottosu ise Morfose markalı ürünlerin, güçlü bir karaktere sahip, eğlenceli ve şehirli kadınların tercih etmesi olarak göze çarpıyor.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top