Buradasınız: Home » Haberler » Prenses Yılın Düğününe Nasıl Hazırlandı

Prenses Yılın Düğününe Nasıl Hazırlandı

Prenses Yılın Düğününe Nasıl Hazırlandı

Kraliyet ailesinin çiçeği burnunda gelini Meghan Markle’ı düğüne hazırlayan makyözü ve kuaförü bakın o özel gün ile ilgili neler anlatıyor

Meghan Markle gelin başı için ünlü saç stilisti Serge Normant’a emanet etti saçlarını. Normant, prensesin saçı için sadece 40 dakika zaman harcamış. Doğal düşük bir topuz tarayan kuaför, ilham kaynağı olarak Ünlü Aktrist Audrey Hepburn’den esinlenmiş. Topuzun doğal görüntüsünü bozmamak içinde çok az saç spreyi kullandığını dile getiriyor ünlü saç stilisti.

Meghan Markle’ın düğün makyajını ise New York’lu makyaj sanatçısı Daniel Martin yaptı. Martin yaptığı makyaj ile ilgili şunları söylüyor; Markle, özel gününde çillerini kapatmak yerine doğallığı ve hafif bir makyajı tercih etti. Meghan Markle, fondötensiz, canlı, ışıldayan bir makyaj tercih etti. Göz makyajında tek renk bir bronz far kullanılan Markle, takma kirpik kullanmadan sadece maskara ile yoğun ve kıvrık kirpik görünümü yaratmış. Kirpik diplerine çekilen eyeliner da bu görünüme yardım etmiş. Yanaklar ve dudaklarda ise uçuk şeftali tonları tercih edilmiş.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top