Haberler

Bu Yaz Ünlülerin Tercihi Kısa Saç

Birce Akalay’dan sonra Bergüzar Korel’de saçlarını kısacık kestirerek bu modaya uydu.

Kadınlar için saçları en büyük mücevherleri ve güzellik silahlarıdır. Hal böyle olunca da saçlarını değiştirme ve kesme işlemi onlar için radikal bir karar olarak düşünülür. Kuaför dostlarımızın ise müşterilerinden en çok duyduğu cümleler “ne kadar keseceksin, ne olur bak çok kesme” ikazları oluyor. Ama toplumun aynası olan sanatçılardan böyle kısa saç modelleri görünce de bu cesur tercihleri, onlarda kendilerinde görmek istiyorlar. Özellikle 60’lı yılların zarifliğini yakalayan bu kısa saç modelleri, sıcak yaz günlerinde de rahat bir kullanım sağlıyor. İşte bu modaya uyan ünlü kadınlar;

Tuba Büyüküstün:
Bildiğiniz üzere Tuba Büyüküstün reklam filmlerine dahi konu olan dillere destan uzun siyah saçlarını geçen sene kısacık kestirmişti. Büyüküstün bu stilden memnun kalmış olmalı ki uzun süredir bu tarzını koruyor.

Sıla:
Ünlü şarkıcı Sıla, yaşadığı ayrılık sonucu sürekli saçını değiştirenlerden. Şimdilerde sarı platin saçlarıyla Kısa saç denince akla gelen ilk ünlülerden.Birce Akalay:

Yakın zamanda sosyal medyada upuzun saçlarını kuaförüyle çektiği videoyla kestiren Akalay, bu akımın en iddialı isimlerinden.

Bergüzar Korel:
Vatanım Sensin dizisinin bitmesiyle hemen soluğu kuaföründe aldı ve imajını kısa saçlarıyla değiştiren ünlülerden biri oldu.

Yorum Ekle

Yorumu buraya gir