Buradasınız: Home » Haberler » Mobil Kuaför Tırı İhtiyaç Sahiplerine Yardım Ediyor

Mobil Kuaför Tırı İhtiyaç Sahiplerine Yardım Ediyor

Mobil Kuaför Tırı İhtiyaç Sahiplerine Yardım Ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından, Manavgat’ın 9 kırsal mahallesine kuaför, doktor ve psikolog gibi hizmetler götürüldü.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler, Sağlık, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlıkları merkeze uzak kırsal bölgelerde oturan vatandaşlara sosyal hizmetler getiriyor. Şehre gelip gitme şansı daha az olan, hasta, yaşlı, çocuk ve bakıma ihtiyaç duyan vatandaşlara yönelik gerçekleştirilen sosyal proje Alanya’dan sonra Manavgat’ta gerçekleşti. Büyükşehir Belediyesi Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığına bağlı 40 kişilik ekip Manavgat Beşkonak bölgesindeki Balbucak, Yeşildağ, Beşkonak, Değirmenözü, Çaltepe, Düzağaç, Kırkkavak, Gaziler, Burmahan mahallelerinde vatandaşları ücretsiz muayene etti, diş tedavisi yaptı, öz bakımlarını da mobil araçlarda gerçekleştirildi.

Mobil Kuaför Hizmeti

Mobil kuaför TIR’ında genç, yaşlı, ve çocuklara saç kesimi, tıraş, cilt bakımı, el ve ayak tırnakları bakımı konularında hizmet verildi. Kendi kişisel bakımlarını yapamayacak durumda olan vatandaşların mobil kuaför hizmet aracında kişisel bakımları yapıldı.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top