Manşet Moda & Sanat

70.Emmy Ödülleri’nde Şıklık Yarışı

Bu yıl 70.’si düzenlenen Emmy Ödülleri’nde kazananlar belli oldu. 22 dalda adaylık elde eden Game of Thrones en iyi dizi seçildi. Ödül törenine gelen ünlüler kırmızı halıda şıklık yarışına girdi.

Bu yıl 70’incisi düzenlenen Emmy Ödülleri’nde kazananlar belli oldu. 22 dalda adaylık elde eden Game of Thrones en iyi dizi seçildi. Dizi oyuncularından Peter Dinklage, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. Drama dalında en iyi kadın oyuncu The Crown dizisindeki performansıyla Claire Foy olurken, en iyi erkek oyuncu ise The Americans ile Matthew Rhys seçildi.

Scarlet Johansson

Bob kesim sarı saçlarını sade bir makyaja tamamlayan güzel yıldız, beyaz renkli balık form bir straplez elbise tercih etmiş.

Jessica Biel

Toprak tonlarındaki uzun saçlarını açık bırakan Biel tıpkı Scarlet Johanson gibi beyaz rengi tercih edenlerden.

Penelope Cruz

Net taranmış at kuyruğu saçları ve püsküllü uzun elbisesiyle sanki 60’lı yıllardan fırlamış gibi başarılı ispanyol oyuncu.

Heidi Klum

Victoria Secret güzeli Alman Heidi Klum gecenin en şık bayanlarındandı. Krem rengi kuyruklu dar elbisesi ve küllü uzun saçlarıyla göz kamaştırdı.

Emilia Clarke

Ejderhaların annesi namı diğer Khalesi rolüyle büyük bir hayran kitlesine sahip Emilia Clarke üst kısmı dantellerle işlenmiş ve altı uzun pileli çiçekli bir kıyafet tercih etmiş. Ombre saçlarını ortadan ayırarak bir topuz formla geceye katılmış

Vanessa Kirby

Üstü büstiyer uzun bir kıyafet tercih eden Kirby Tek yana ayırarak kabarttırdığı sarı saçlarıyla bir hayli dikkat çekti.

Yazar Hakkında

Kuafor Life

Yorum Ekle

Yorumu buraya gir