Buradasınız: Home » Manşet » Milano Moda Haftasının En Beğenilen Saç ve Makyajları

Milano Moda Haftasının En Beğenilen Saç ve Makyajları

Milano Moda Haftasının En Beğenilen Saç ve Makyajları

İlkbahar/yaz defileleriyle ünlü markalar moda haftalarında görücüye çıkıyor. Sergilenen kıyafetlerin yanı sıra saçlar ve makyajlar yeni trendleri belirliyor

19-25 Eylül tarihlerinde Moda’nın Başkenti Milan’da gerçekleşen Milano Fashion Week 2019’da Versace’nin teal mavisi bakışlarından Marco de Vincenzo’nun maksimalist saç  aksesuarlarına Milano Moda Haftası’nın dikkat çeken saç ve makyajlarını sizin için bir araya getirdik.

Missoni’nin futuristik makyajı

Modellerin güzelliğine şiirsel ve futuristik bir hava katan Missoni’nin göz pınar ışıltısı, krem far, toz far ve sim pigmentlerle karıştırılarak elde edilmiş.

Mario de Vincenzo’nun Saç Aksesuarları

Mandal tokalar, saç pinleri ve tarakları: Mario de Vincenzo’nun defile güzelliğinde tüm popüler saç aksesuarları bir arada.

Max Mara’nın Amazon Örgüleri

Klasik ve yumuşak örgüler form değiştirerek Max mara’nın güzelliğinde bir güç simgesi haline geliyor. Deri şeritlerle Amazonvari bir hava kazanan kalın örgüler, modern, karakterli ve korkusuz.

Marni’nin Modern Kleopatraları

Marni’nin modern kedi gözü makyajıyla harmanladığı bu antik görünüm, göz makyajında farklı ve grafik hatlardan hoşlananlar için mükemmel bir esin kaynağı.

Prada’nın Maksimalist Güzellik Portresi

Ekstravagan saç aksesuarları, pixie kesimler, ağartılmış kaşlar ve ultra uzun kirpikler: Prada’nın maksimalist güzellik portresi, her yönüyle 2019 yaz sezonunda görünümünüzün detaylarına ilham veriyor.

Versace’nin Teal Işıltısı

Versace güzelliğinin olmazsa olmazı koyu tonlu, vurucu bir göz makyajı. Bu güzellik imzasını değiştirmeyen moda evi, 2019 İlkbahar/Yaz defilesinde bakışlarını mücevher tonların çekim alanına kaptırmış ve teal maviyle göz makyajına ışıltı katmış.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top