Manşet Moda & Sanat

Bu Sonbahar Bu Makyajlar Moda

Bir yanda doğal görünümlü, sağlıkla ışıldayan, diğer yanda ise yoğun simler ve pop renklerle yaratıcılık sınırlarını zorlayan makyajlar…

Elektronik Tonlar

Saçlarla birlikte hayatımıza giren elektrik tonlar, makyajdaki aykırı tavrını sürdürüyor. Dominant pembeden podyumda sıkça gördüğümüz ferah okyanus tonlarına, bakışlarınız pop renklerle enerji kazanıyor.

Ayna Cilt

Kontüre tamamen veda edilen bu sezonda, ayna ciltler ön plana çıkıyor. “Kendi cildiniz ama daha iyisi” mottosuyla yola çıkan bu görünüm için, dengeli ve sağlıklı bir ışıltıyla parlayan cilt dokusu olmazsa olmazlardan.

Işıltılı Simler

Metalik furyadan sonra yükselişe geçen simler boyut kazanıyor. Günlük hayata uyarlanan bu ışıltı, simler ve taşlarla daha aykırı ve deneysel bir portre sergiliyor.

Sağlıklı Yanaklar

Cildinize doğallığın ve gençliğin altın dokunuşu pembe allıklar, makyaj çantanızın vazgeçilmezleri arasına girecek, bizden söylemesi.

Cam Yansıması

Cam yansımalı dudaklarla makyajınıza ışıltı katın. Parlak dudaklar özellikle kırmızı tonlarıyla birleşerek seksapel dozu yüksek bir tavır sergiliyor.

Ombre Etkisi

Kore güzelliğinin imza detaylarından biri olan ombre dudaklar, 2017-18 Sonbahar/Kış podyumarında en çok karşılaşılan görünümlerden biriydi. Klasik ombre yerini renklerin dansına bıraktı. Özellikle fuşya, mor ve mavi tonlarıyla yapılan çok renkli geçişler cüretkar bir duruş sergiliyor.

Renkli Çerçeve

Grunge akımın panda gözlerini canlı renklerdeki göz kalemleriyle yenileyin. Mordan turuncuya her rengi kullanmakta serbestsiniz.

Islak Görünümlü Göz Makyajı

Rihanna ve Beyonce ıslak göz kapaklarıyla göründüğü an herkes bu makyajı konuşur oldu. Etkisi büyük, yapımı basit bu makyajı elbette taşımak zor. İddia ve cesaret isteyen ıslak göz kapakları, özel geceler için kesinlikle ‘Ben buradayım!’ diyen makyajlardan biri.

Yazar Hakkında

Kuafor Life

Yorum Ekle

Yorumu buraya gir