Haberler Manşet

Trend Alarmı: Microbob

2019’da bu saç stili çok konuşulacak, bob kesimin yeni hali; microbob

Mevsim ne olursa olsun “Bob” zamanın en popüler stillerinden biri. Ama trendler durduğu yerde durmaz. Her seferinde kendini yeniden icat eder. Şimdi de MICROBOB’un anı, daha hafif ve çok yönlü bir versiyon, 2019’un vazgeçilmezi olacağa benzer.

Maison Eduardo Sánchez’in Direktörü Eduardo Sánchez’in bu kesimle ilgili olarak şunları söylüyor, “Bob’un yeni bir varyasyonunun önünde duruyoruz, klasik kesimin daha taşınabilir ve uyarlanabilir bir evrimi, aynı zamanda da kadınsı ve sofistike.” Ve ilginç, gözüken kısa bir saç veya daha hafif bir bob’a gitmeye karar verirseniz, göründüğü kadarıyla daha kullanışlı ve dahası, birbirini takip eden geçişleri çok kolay hale getiriyor.”

Nasıl Yapılır?

“Düz çizgilerle kesilmiş, ancak daha gayri resmi ve düzensiz görünecek şekilde tıraş bıçağıyla yapılır. Daha sonra uzun bir şekilde inceltilmiş görünüşe gidersiniz, inceltme makasları kullanarak uçlar daha serbest hareket eder.”

Her mikrobob kendi başına bir dünyadır, çünkü onun gücü kendini kişiselleşmesinde yatmaktadır. “Kesim, altta veya saç çizgisinde başlar. Ön kısım saç çizgisine ve saçın düştüğü yönüne göre uyarlanmıştır. Bu yüzden, başka biriyle aynı kesim olmuyor. Bunu, sandalyenizdeki müşterinin saç yapısına ve özelliklerine uyarlamak gerçekten önemli. ”

İsterseniz, vaz gibi saç şekillendirici ürünlerle son bir dokunuş sağlayabilirsiniz, bu da gündelik ve doğal bir cazibeye sahip olmanın yanı sıra, bu tür saç kesimlerini gerçekten hareketlendiren bir özellik katmanızı sağlar.

Yazar Hakkında

Kuafor Life

Yorum Ekle

Yorumu buraya gir