Buradasınız: Home » Haberler » AKGO Başkan Adaylarını Tanıyoruz: İsmail Uğur

AKGO Başkan Adaylarını Tanıyoruz: İsmail Uğur

AKGO Başkan Adaylarını Tanıyoruz: İsmail Uğur

20 Ocak 2019’da seçimli olağanüstü genel kurulda başkanlık için yarışacak adaylardan İsmail Uğur’u tanıyoruz

Ankara’da Seçim Heyecanı, Ankara Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri seçimli olağanüstü genel kurul kararı alarak 20 Ocak 2019’da Pazar günü MEB Şura Salon’unda bir başkanlık seçimi gerçekleştirecek. Biz de KL Kuaför Life olarak oy vermenizde daha bilinçli hareket etmenizin önemini vurgalayarak tüm başkanların özgeçmişlerini ve projelerini sayfalarımızda yer veriyoruz. İşte o adaylardan biri İsmail Uğur. “Ben değil, biz olacağız… mesleğimiz geleceğimizdir. Geleceğine sahip çık” sloganıyla yola çıkan Uğur, kendisi ve ekibinin vizyonunu şöyle dile getiriyor;

“Doğru, dürüst, ilkeli, erdemli, liyakatli, başarılı, doğru ekip ile şeffaf bir yönetim anlayışı temel problemimizdir. Sektörümüzün özlenen sanat çıtasını bulunduğu yerden daha yükseklere çıkarmak, üyelerle Oda arasındaki kopuklukları gidermek, her üyeye eşit mesafede olmak meslek ilkemizdir.

Seçildiğimiz taktirde Oda olarak yapacağımız en önemli eylem, üyelerin sorunları ve teklifleriyle ilgili bir birim oluşturmak ve bu sorunların elimizden geldiğince çözmek olacaktır. Bugüne kadar üyelerimize, seçilmiş yönetimlerce verilip de yapılamayan tüm güzel işlerin, projelerin takipçisi olacak ve bunları da yapmaya gayret edeceğiz. Güzide mesleğimizi hak ettiği saygıyı tekrar kazandırmak adına taşın altına elimizi koymaya hazırız. Odamızda ben değil, biz duygusunu hakim kılacağız. Biz, Oda başkanı olmaya değil, hizmet etmeye talibiz. Bize bu şansı verirseniz projelerimizi ve önerilerinizi yapmaya, şikayetlerinizi gidermeye gayret göstereceğiz.

Şunu da iyi biliyoruz ki, vizyonu olmayan proje üretemeyen, Oda’nın çıtasını yükseltemeyen bir kurumu asla ilerleyemez.”

İsmail Uğur Kimdir?

1975 yılında Çorum’da doğan İsmail Uğur, 1988 yılında Etlik semtinde Fön Kuaför Salonu’nda, rahmetli Ayhan Sağlıcan Usta’nın yanında mesleğe başladı. Burada sekiz yıl çalıştıktan sonra vatani görevini yapmak üzere ayrıldı. 1999 yılından bu yana Etlik-Ayvalı’da Cihan Bayan Kuaför Salonu’nun işletmecisi ve sahibi olarak mesleğini sürdüren İsmail Uğur, evli ve üç çocuk babasıdır.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top