Buradasınız: Home » Haberler » AKGO Başkan adaylarını yakından tanıyoruz: Veli Abadan

AKGO Başkan adaylarını yakından tanıyoruz: Veli Abadan

AKGO Başkan adaylarını yakından tanıyoruz: Veli Abadan

En modern başkan adaylarından biri olan Veli Abadan’ın özgeçmişine ve projelerine yakından bakıyoruz.

Seçim için hazırlattığı internet sitesi ve projeleriyle ilgili çektiği videolarla dikkat çeken Ankara Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri Odası Başkan Adayı Veli Abadan’ı yakından tanıyoruz.

Projeleri

Veli Abadan seçilirse yapacağı projeleri şu başlıklar altında sıralıyor;

Menejerlik Sistemi

Meslektaşlarımıza meslek odası kartı çıkartacağız ve mesleğimizin ana sorunlarından biri olan personel sıkıntısının, Personellerimizin de istediği gibi, istediği yerde çalışmalarını sağlayabilmek, bunun yanında sadece meslektaşlarımıza yönlendirmek, işverenlerimizin de kendi mesleğimizi icra edenlerle yakınlaştırabilmekti, bu sayede biz bize çalışmayı sağlayabilmek için menajerlik sistemini hayata geçirmek için adayız.

KDV nin %8 e çekilmesi

Hepimizinde bildiği gibi kdv’ nin %8′ e çekilmesi ve yıpranma payı için tüm birimlerimiz seferber olmuştur. Bizde bu sorunları sonuçlandırana kadar arkasında olacağımız gibi bunun için kat kat daha fazla çalışmalar yapacağımız için adayız.

Haksız Rekabet

Haksız rekabete son verebilmek için mesleğimizden olmayanların salon açma veya önceden açılan salonlarında ilk olarak uyguladıkları işin fiyat indirmek olduğunu biliyoruz. Bunların önüne geçebilmenin ise menajerlik sistemininde devreye girmesiyle bağlı olarak son bulacağından eminiz. Ankaradaki meslektaşlarımızla anket düzenleyerek yıldız sistemine geçmek veya sınıf sistemine geçmek amacımızdır. Unutmayalım ki hiç bir iş çalışmadan başarılamaz. Bunları başarmak için adayız.

Şeffaf ve Güçlü Bütçe Yönetimi

Odamızın masraflarını en alt düzeye indirerek burada yapacağımız tasarrufu sosyal sorumluluk projelerinde kullanmak için adayız.

Malzeme İhalesi

En çok kullanılan ürünler için meslek odası olarak ihaleler düzenleyerek en uygun fiyatı sizler için tedarik edeceğiz.

Tatil Günü

Haftada bir gün iş yeri kapatma meselemizi Ankara ticaret odası ve belediyelerimizle iş birliği yaparak yine menajerlik sistemininde devreye girmesiyle tüm meslektaşlarımızla yapacağımız anketle gerçekleştirmek için adayız.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumluluk projelerimizi hayata geçirebilmek için odamızın gelirinin %10′ luk payını fon’ a aktarmak bu sadece kendi aramızda dayanışma ve yardımlaşmayı arttırarak, öğrenci bursları, kontenjanlı ücretsiz mesleki ve işletme eğitimleri, mesleği icra edemeyecek duruma gelen hasta, engelli veya vefat durumunda meslektaşlarımıza destek vermek, futbol turnuvaları düzenlemek, kültür turları ve sosyal etkinlikler ile meslektaşlarımızın moral ve motivasyonunu arttırmak için adayınız.

Yardımlaşma & Dayanışma

Meslektaşlarımızın düzenlemek istedikleri; düğün, toplantı, cenaze, kutlama günleri gibi aktivitelerin de her semte yakın ön anlaşmalı salonlarda nitelikli ve indirimli yer ve hizmet tesis etmek için adayız.

Veli Abadan Kimdir?

Mesleğe 1983 yılında Enver Altuğ’un yanında başlayan Abadan, sonra Cinnah Caddesi’nde Orhan Yusuf Kuaförde çalıştı. 1999 yılında Çankaya’da ilk dükkanını açan başkan adayı halen mesleğini Çankaya’da devam ettirmekte.2010 yılında kuaförün geleceği derneğini kurup ilk başkanlığını yaptı. Bu derneğin üyesi arkadaşlarıyla, Ankara içinde ve çeşitli illerde çok sayıda eğitim seminerleri yarışmalar, organizasyonlar, yardımlaşma ve sosyal sorumluluk projelerine imza attı. Birçok yarışmada jüri olarak görev yaptı.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top