Moda & Sanat

Oscar 2019’da kırmızı halının en şık İsimlerini sizlerle

91. Oscar Ödülleri (Oscar 2019) diğer adıyla 91. Akademi Ödülleri sahiplerini buldu.

2019 Oscar Ödülleri’ni kazananlar belli oldu. Los Angeles’taki Dolby Tiyatrosu’nda kırmızı halı geçidi sonrası bu yıl 91’inci kez düzenlenen Akademi Ödülleri‘nde kazananlar açıklandı. 30 yıldır ilk kez sunucusuz yapılan Oscar töreninde Roma, The Favourite (Sarayın Gözdesi), Black Panther, Bohemian Rhapsody, BlacKkKlansman (Karanlıkla Karşı Karşıya) ve Green Book’un (Yeşil Rehber) da dahil olduğu 10 film “En İyi Film Ödülü İçin yarıştı. En İyi Film Oscar’ını Green Book filmi kazandı. Güzel oyuncular ve yıldız isimler şıklıklarıyla kırmızı halıda adeta yarıştı.

Jennifer Lopez

Yıllara meydan okuyan fiziği ve güzelliği ile gecenin yıldızlarından olan Lopez balık form uzun gümüş renkli Tom Ford imzalı bir elbiseyle geceye katılmış. Ünlü şarkıcı klasik Hollywood dalgasındaki saçlarıyla da elegant bir havaya bürünmüş.

Emma Stone

Oscarlı oyuncu Stone, 60’ların fransız kadınların saçlarını andıran bir stil yakalayarak, kızıl saçlarıyla renk uyumuna sahip, omuz detaylı, yerlere kadar uzanan Louis Vuitton marka bir elbise tercih etmiş.

Lady Gaga

En iyi kadın oyuncu dalında aday gösterilen Gaga siyah straplez uzun elbisesinden çok gri saçları ve farklı topuzuyla yine kuaför dostlarımızın ufkunu açan bir görünümle karşımıza çıkmış.

 

 

 

 

Yorum Ekle

Yorumu buraya gir