Buradasınız: Home » Haberler » Gökyüzü Kadını mısın Yoksa Toprak mı?

Gökyüzü Kadını mısın Yoksa Toprak mı?

Gökyüzü Kadını mısın Yoksa Toprak mı?

Glamlook uzmanları artık klasik yüz şekilleri ve cilt rengi yerine “Gökyüzü kadını” ve “Toprak kadını” olarak ikiye ayırdıkları enerji ile saç kesimleri ve renk tonlarını belirliyor.

Bildiğimiz klasik yüz tipine göre saç kesimlerini kategorize etmek artık geride kaldı. Evrensel enerjilerin, aura ya da chakraların konuşulduğu günümüzde enerjimiz, bedenimize yön veren başlıca etken. Zihin ve ruh enerjimizin birleşerek fizik, bedene ayna tutmasıyla, bizi yansıttığını düşündüğümüz giyim tarzı ya da saç şekillerine yöneldiğimiz bir gerçek.

Toprak Kadını

Glamlook uzmanları artık klasik yüz şekilleri ve cilt rengi yerine “Gökyüzü kadını” ve “Toprak kadını” olarak ikiye ayırdıkları enerji ile saç kesimleri ve renk tonlarını belirliyor. Yenilikçi, özgür ruhlu gökyüzü kadını, katlı kesimler, hacimli saçlar ve asimetrik biçimlerle kendini yansıtıyor. Asimetrik kesimlerle birlikte kaküller, saçlara uygulanan dikey gölgeler ve ışıltılar ile yüze derinlik kazandırılıyor. Enerjik saçlar; bakır, karamel, bronz ve kahve tonları ile renkleniyor. Dengeli ve kararlı toprak kadını ise simetrik kesimler, pastel renkler ve hafif dalgalarla kendini ifade ediyor. Toprak enerjisi etkisindeki net kesimlerde yumuşak dalgalar, natürel tonlar ve uçlarda ışıltılar ile yüze canlılık kazandırılıyor. Renklerde ise Glamlook Color’un kumral tonlarını, kum sarıları ve doğal kahveler tercih ediliyor. Gökyüzü kadınları saçlarını ekstra hacim kazandırmak için volüm spreyi, şampuan ve bakım kremi uygulayabilir, toprak kadınları hafif dalgalar ve ışıltılar yaratmak içinse ısı öncesi şekillendirici koruyucu ürünler kullanabilirler.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top