Buradasınız: Home » Etkinlikler » 2019 ABS Uluslararası Fotoğraf Ödülleri Finalistleri Açıklandı

2019 ABS Uluslararası Fotoğraf Ödülleri Finalistleri Açıklandı

2019 ABS Uluslararası Fotoğraf Ödülleri Finalistleri Açıklandı

Amerikan Güzellik Şov’un (ABS) bu yılki fotoğraf ödüllerinde yarışacak finalistlerin isimleri açıklandı.

31 Mart Pazar Günü, Şikago’da Geraghty Balo salonunda düzenlenecek
organizasyonda kazananların belli olacağı 2019 ABS Global Fotoğraf Ödülleri
için yarışacak adaylar açıklandı.

Aylarca süren planlama, pupetler üzerinde pratik yapma,
vizyon çalışması ve mükemmel fotoğraflar çekmekle uğraşan yarışmacılar Pivot
Point Professional’ın kurucusu Leo Passage tarafından altın kupa iyi ile
ödüllendirilecekler. İşte birçok dalda ödül kazanmayı bekleyen profesyoneller.

ABS 2019 Uluslararası Fotoğraf Ödülleri Finalistleri

Avant Garde:
David Barron, Barron’s London Salon, Atlanta, GA
Chris Vandehey, Style on 2nd, Portland, OR
Mayte Garrote, Different Estilistas, Zamora, Spain

Avant Garde School Team:
Hannah Olenik, Kim Pilcher, Brynn Radke, Brown Aveda Institute, Litchfield, OH
Kerbee Polenychko, Juana Acosta, Derek Brady, Darian Erickson, Minnesota West Community and Technical College, Jackson, MN
Erin Wiktorowski, Ariana Henkel, Jayna Miceli-Spieker, Lauren Schenk, Brown Aveda Institute, Strongsville, OH

ColorAmerica:
Chrystofer Benson, Chrystofer Benson Collective, South Weber, UT
Greta Coston, Chrystofer Benson Collective, South Weber, UT
Nick Stenson, Ulta Beauty, Bolingbrook, IL

Editorial:
Chrystofer Benson, Chrystofer Benson Collective, South Weber, UT
Danielle Keasling, Matrix, Bluffton, SC
Jamie Wiley, Define Hair, Fort Meade, MD

Haircutting:
Evie Johnson, Bowie, MD
Dorothy Tsang, BLUSHES, Ontario, Canada
Ivan Rodriguez, El Salón Hairdressing Club, Chihuahua, Mexico

Men’s Cutting:
Antonio Calvo & Pedro Muñoz, Narón, Spain
Carles Sánchez, Pelsynera, Barcelona, Spain
Mio Sota, TRIO Salon, Chicago, IL

Salon Team:
Evie Johnson, Jamal Edmonds, Jada Jenkins, Yvonne Daily, Rochelle Hawkins, Mecia Anderson, Tiffany Green, Carlon Thompson, The Texture Collectives, Bowie, MD
Greta Coston, Lenny Strand, Cory Hoffman, Chrystofer Benson, Chrystofer Benson Collective, South Weber, UT
Silas Tsang, Dorothy Tsang, BLUSHES, Ontario, Canada

Student Champion:
Karen Franco, Eric Fisher Academy, Wichita, KS
Jalie Palko, Brown Aveda Institute, Lodi, OH
Carly Post, Brown Aveda Institute, Mentor, OH

Texture:
Chrystofer Benson, Chrystofer Benson Collective, South Weber, UT
Shelly Devlin, The Water’s Edge, Derry, NH
Jamal Edmonds, Lamaj in the City, Clinton, MD

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top