Haberler Salon Tasarımları

Sexylashes Nişantaşı Sevcan İpar İmzasıyla Açıldı

Türkiye’nin önde gelen Makeup Artistlerinden Sevcan İpar, kaş, kirpik ve makyaj barını Nişantaşı’nda görkemli bir törenle açtı.

4 Mayıs Cumartesi günü Nişantaşı yeni, farklı bir konsepte sahip olan bir makyaj stüdyosuna kavuştu. Üstelik sadece makyajla yetinmeyen salon, kaş ve kirpik konusunda profesyonel destek verecek. Sevcan İpar’ın ve İpar Kozmetik’in Türkiye’ye kazandırdığı Sexylashes markası altında açılan stüdyonun açılış kurdelasını İKKMO Başkanı Ali Haydar Alkoç kesti, yoğun ilgiye sahne olan açılışta, Sevcan İpar yeni mekânlarıyla ilgili şunları söyledi;

“Türkiye’nin ilk kaş, kirpik ve makyaj barı olarak, yani Sexylashes Brow Bar olarak, ilk yerimiz Nişantaşı’nda Valikonağı caddesinde açıldı. Bizim için buranın hikâyesi büyük ve anlamlı. İmkânsız diye bir şey yoktur sloganından yola çıktım. Benim hikâyemde her zaman inanmak var, olumluyu çağırmak var, kanatları düşürmemek var. Burası bizim için çok değerli ve anlamlı, diğer stüdyolardan farkı nedir diye sorarsanız, aslında, kaşın ve kirpiğin sağlığı üzerine kurulu bir yer ve Türkiye’de yeni olan uygulamaların olduğu bir salon. Sadece kalıcı makyaj değil, kaşın sağlığı üzerine Türkiye’de yeni uygulamaların olacağı bir salon. Bizim için farklı, değerli. Aynı zamanda tasarım olarak da çok güzel bir salon oldu. Salonumuzu Nihat Yıldız Mimarlık tasarladı. Her köşesinde farklı detaylar düşünüldü. Aslında çok kokoş gibi gözükse de yalınlığı da simgeliyor. Aynı zamanda Sexylashes Brow Bar Türkiye olarak ilk şubemiz. Bundan sonra Sexylashes Çorlu, Bahçeşehir Sexylashes Corner olarak yakında yeni şubelerimizle müşterilerimizin hizmetinde olacağız. Yayılıyoruz, büyüyoruz. Çünkü bizler Amazon kadınlarıyız, kadınların gücüyle, emeğiyle büyümek benim için çok önemli ve anlamlı. Çünkü çok güzel bir aile olduk, dost olduk.

Yazar Hakkında

Kuafor Life

Yorum Ekle

Yorumu buraya gir