Haberler

Sadece 3 gün değil, 365 gün kozmetik ve güzellik fuarı!

BEAUTYISTANBUL 2019, uluslararası kozmetik, güzellik, kuaför, private label, ambalaj ve ham madde fuarı 2-3-4 Ekim 2019 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

BEAUTYISTANBUL, 40 ülkeden 400 katılımcı ve 120’den fazla ülkeden 8000’in üzerinde profesyonel ziyaretçinin ağırlanacağı sadece bölgesel değil, tam anlamıyla uluslararası bir kozmetik ve güzellik fuarı olmayı hedefliyor.

BEAUTYISTANBUL, konvansiyonel ihtisas fuarına ek olarak, “o2o platformu” ile kullanıcılarına kayıt oldukları andan itibaren alıcılarla iş yapma imkânı sunuyor. BEAUTYISTANBUL katılımcıları fuar tarihine henüz 4 ay olmasına rağmen 170 ülkeden 4.600’den fazla kayıtlı alıcı ile iş ilişkileri kurmaya başlayabiliyor. Ticarete başlamak için fuar gününü beklemeye gerek kalmıyor.

“o2o platformu” kullanıcılarına 365 gün online matchmaking yapabilecekleri bir araç sunuyor. Ziyaretçiler www.beauty-istanbul.com internet sitesinde bulunan ücretsiz online kayıt formunu doldurdukları andan itibaren katılımcı profillerine erişebilme, 1000’lerce ürünü görüntüleme, ürünler hakkında sorular sorma, katılımcılarla önceden toplantı düzenleme ve katılımcılarla mesaj aracılığı ile iletişime geçme erişimi sağlıyor. Katılımcılar ise, kayıtlı alıcı listelerini ve profillerini inceleyebilme, sisteme ürünleri yükleyebilme ve tanıtabilme, fuar günü için toplantı ayarlama ve doğrudan alıcılar ile iletişime geçebilme olanaklarından yararlanabiliyor.

Fuarcılık alanında 20 yıllık tecrübesi olan İpekyolu Uluslararası Fuarcılık ekibi tarafından düzenlenen organizasyon, 56 farklı milletten 25 daimî ve 236 geçici personele sahip BEAUTYISTANBUL ekibi, 2018 Ocak ayından bugüne kadar 97 ülkede, 117 şehirde 388 etkinlikte tanıtım faaliyetlerinde bulundu ve 163.000 sektör profesyoneli ile yüz yüze görüşerek bu sene Ekim ayında düzenlenecek olan BEAUTYISTANBUL’a katılmanın sunacağı fırsatları aktarıp fuara davet ettiler.

2-3-4 Ekim 2019 tarihlerinde dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’da, İKM-İstanbul Kongre Merkezi’nde, sektörün yeni gözdesi BEAUTYISTANBUL fuarı ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yazar Hakkında

Kuafor Life

Yorum Ekle

Yorumu buraya gir