Haberler

İstanbul Kuaförler Odası’ndan KL Kuaför Life’a önemli ziyaret

İstanbul Kadın Kuaförleri – Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim kurulu üyeleri dergimizi ziyaret etti ve sektörün önemli konuları masaya yatırıldı.

Yaptığı haberlerle sektörün her zaman yanında olan ve sorunlarında kuaförlerin sesi olmayı hedef edinen KL Kuaför Life, dün çok önemli konuklarını ağırladı. İKKMO Yönetim Kurulu üyelerinden Ali Fodul, Turgay Yavaş, Ulaş Candan ve Anadolu Yakası Bölge Sorumluları Murat Şimşek, Nursen Ubay, Ahmet Çimen, Adil Turgut, Zöhre Aksakal, Züleyha İnce ve Ferdi Değirmenci, KL Kuaför Life Dergisi’nin Kısıklı’da bulunan yönetim binasını ziyaret ettiler.

KL Kuaför Life Dergisi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Kozdibi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda sektörün sorunları ve çözüm önerileri ayrıntılı olarak tartışıldı. Kozdibi; “Yayın olarak her zaman sektörün yanında yer aldık, bundan sonrada üzerimize düşen her şeyi ve daha fazlasını yapacağız.” dedi.

Toplantının gündemini belirleyen ana başlıklar ise şu şekildeydi, taban ve tavan fiyat tarifeleri, izin günlerinin haftada bir gün olarak zorunlu hale getirilmesi, mesleğin tehlikeli sınıftan çıkarılması, tehlikeli sınıfta kalacaksa bağ-kur prim gün sayısının düşürülmesi ve gelinlikçiler, düğün salonlarının sektördeki haksız rekabetinin önüne geçilmesi gibi önemli konular konuşuldu.

İKKMO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Fodul, sorunlarımızla ilgili tüm resmi mercilere defalarca bu konuları ilettik ve iletiyoruz. Önümüzdeki süreçte de sorunlarımıza çözüm bulamazsak tüm Türkiye’deki kuaför meslektaşlarımızla büyük yürüyüş eylemleri yapacağız. Meslektaşlarımızın sorunları bizim birincil önceliğimiz tüm gücümüzle haklı mücadelemize devam edeceğiz.

Haberin tüm detayları ve ayrıntıları KL Kuaför Life Dergisi Sonbahar sayısında!

Yazar Hakkında

Kuafor Life

Yorum Ekle

Click here to post a comment