Etkinlikler Genel Haberler Manşet

Egebella Kuaşadası’nda Motivasyon ve Eğitim Organizasyonu Gerçekleştirdi

Sektörün önde gelen firmalarından Egebella’nın Artego markası için düzenlediği motivasyon ve eğitim toplantısı, Kuşadası Sürmeli otel’de yoğun bir katılımla gerçekleşti. Fox Ajans’ın düzenlediği mesleki paylaşım etkinliğinde katılımcılar, hem eğitimi hem de eğlenceyi bir arada yaşadı.

Sunuculuğunu Arif Güven’in üstlendiği etkinlikte, kesim, topuz ve makyaj gibi farklı dallarda alanında uzaman eğitmenler sahne aldı. Kesimde Fadıl Binici, topuzda Cengiz Korkunç, makyajda Figen Gümüşçeviren ve Egebella Akademi Teknik Eğitim Müdürü Aykut Çandarlı sahneye çıkarak katılımcılarla tecrübelerini paylaştı. Soner Dalkılınç, Evren Balkan, Bülent Tosun ve Yavuz Demirel’den oluşan şov ekibi, yaptıkları saç şovları ile beğeni topladı. Kuaförlük mesleğinin duayenlerinden Nizamettin Özmen’le (Nizam Team) gerçekleştirilen söyleşi sonucunda kendisine ömür boyu başarı plaketi verildi.

O Ses Türkiye’nin sevilen sesi Güven Yüreyi, Dj Gökhan Ata ve Perküsyonist Serhat Gönüllü ise sahne performanslarıyla katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı. Organizasyon after party ile geç saatlere kadar devam etti.

Egebella’nın ortaklarından Taner Acı, Egebella’nın bu tip eğitim ve motivasyon toplantılarına her zaman olduğu gibi devam edeceğini bildirerek, katılımcılara, eğitmenlere ve organizasyon firmasına teşekkür etti.

Ege Bella-Kuşadası Sürmeli (281) Ege Bella-Kuşadası Sürmeli (450) Ege Bella-Kuşadası Sürmeli (477) Ege Bella-Kuşadası Sürmeli (481) Ege Bella-Kuşadası Sürmeli (488) Ege Bella-Kuşadası Sürmeli (681) Ege Bella-Kuşadası Sürmeli (1026) Ege Bella-Kuşadası Sürmeli (888) Ege Bella-Kuşadası Sürmeli (900)

 

 

 

Yazar Hakkında

Kuafor Life

Yorum Ekle

Yorumu buraya gir