Blog

Saçlar ve Kimliğiniz

Saçların hayattaki duruşumuzu belirlediği ve kimliğinizi tanımladığı günümüz dünyasında, vazgeçilmez bir değer olarak yükselişte olduğu aşikar.

HÜSEYİN KOZDİBİ

Moda ile el ele yürüyen saç sektörü ülkemizde de gittikçe büyüyor ve gelişiyor.

Şubat Mart sayımızda sektörün en renkli gelişmelerini sizin için seçtik. Artık yeni bir heyecanımız var, sayfalarımızda erkek koleksiyonlarının en güçlü örneklerini sizlere ulaştırıyor olacağız. Unisex salonların gitgide arttığı ülkemizde dünyadaki erkek saç trendlerini de paylaşıyor olacağız.

İstanbul bir saç dahisi olarak kabul edilen Grogiy Kot’u ağırladı. Eğitim için ülkemize gelen başarılı tasarımcı ile buluşup sizlere özel bir söyleşi gerçekleştirmeyi ihmal etmedik.

Sektörde önemli gelişmeler olmaya devam ediyor. 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Kopaş yenilenen Alix Boya ile yükselişte, biz de bu yeni girişimin detaylarını siz sektörün profesyonellerine sorduk.

Son trendlerin bir araya geldiği stil tüyoları alabileceğiniz birbirinden özel dünyaca beğenilen koleksiyonları sayfalarımıza taşımayı ihmal etmedik. Bahara yaklaştığımız bugünlerde dopdolu bir içerik ile karşınızdayız. Keyifli Okumalar dileriz

Hüseyin Kozdibi

Yorum Ekle

Yorumu buraya gir